KIM JESTEŚMY

Niezależnie od płci, rozmiaru czy wieku, każdy może wyglądać lepiej, atrakcyjnie i ciekawie.
Dobra prezencja w biznesie czy też osobista często decyduje jakie zrobimy pierwsze wrażenie. Warto wykorzystać to 100%


Agnieszka Małkiewicz

Kreowanie czyjegoś wizerunku to sposób na artystyczne realizowanie siebie.
Odkryłam mają pasję zajmując się przedłużanie i zagęszczaniem włosów. Posiadam certyfikaty ukończonych profesjonalnych szkoleń z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów.
Ze względu iż jest to moja pasja interesuję się nowościami rynkowymi aby być na bieżąco. Dbam o bezpieczne wykonanie zabiegu zadowolenie klientki to priorytet.

Artur Pasiecznik

Wystrój salonu oraz klimat tworzący dobrą energię to sprawa prioretytowa aby klientki czuły się jak najbardziej swobodnie.
Po zakończonym zabiegu była zrelaksowana.
Dobrze dobrany i zgrany zespół jest fundamentem.

Duże zainteresowanie naszych klientek szkoleniami oraz innymi zabiegami sprawiło iż zrobiliśmy ukłon w stronę naszych klientek rozszerzyliśmy naszą ofertę.
Jako wykwalifikowana kadra szkoleniowców zapewniamy profesjonalną obsługę. Sale wyposażone w wysokiej klasy sprzęt, gwarantują iż szkolenie będzie zadawalające dla kursanta.
Nasze szkolenia prowadzone są według najnowszych i najbardziej efektywnych metod nauczania.
Terminy szkoleń dobierane są indywidualnie do potrzeb uczestników. Kurs obejmuje cześć teoretyczną oraz ćwiczenia praktyczne, które odbywają się na główkach treningowych lub na modelkach.
Nasi kursanci po zakończeniu szkolenia otrzymują certyfikat w języku Polskim oraz w języku Angielskim.
Materiały teoretyczne oraz zestawy startowe jeżeli są w pakiecie.
Nasze 10 letnie doświadczenie nauczyło nas potrzeb klientek.
Zapraszamy do ACADEMY BEAUTY & BODY pozwól nam zadbać o swoje piękno oraz utrzymać je w perfekcyjnym stanie.
Dbałość o siebie to przejaw radości życia, dobrego samopoczucia, luksusu „bycia rozpieszczonym”.
Mamy nadzieje że pierwsza wizyta stanie się początkiem naszej znajomości.

CHCEMY PODZIELIĆ SIĘ Z TOBĄ NASZYMI PASJAMI
DAJ NAM STWORZYĆ Z CIEBIE PROFESJONALISTE
ZAPRASZAMY ZESPÓŁ ACADEMY BEAUTY & BODY

NASZA EKIPA

Tracy - templatemo

Agnieszka Małkiewicz

Właściciel
Trener, stylista przedłużanie i zagęszczanie włosów

Przedłużaniem włosów zajmuję się od ponad 10 lat, od 5 lat jestem trenerem grupowym oraz indywidualnym. Cały czas się rozwijam i szkolę w tej dziedzinie, chce być na bieżąco z nowościami aby spełniać oczekiwania naszych klientek. Jako szkoleniowiec przekazuję wiedzę kursantkom praktyczną oraz teoretyczną tak aby wykonywały zabieg jak najbardziej profesjonalnie aby zabieg wyglądał jak najbardziej naturalnie.

Mary - templatemo

Artur

Właściciel

Julia - templatemo

Monika Kosielska

Trener - Stylizacja Paznokci

Stylizacją paznokci zajmuje się od 8 lat.
Ukończyłam profesjonalne kursy stylizacji paznokci różnymi metodami oraz kurs instruktorski. Starając się dążyć za nowościami na rynku, nie przestaję się doszkalać. Jestem dumna z tego, że robię w życiu to co sprawia mi pryjemność. Staram się przekazywać kursantom całą swoją zdobytą wiedzę oraz włase spostrzeżenia.

Tracy - templatemo

Julia Dębska

Trener Kosmetyki oraz Medycyny Estetycznej

Z wykształcenia jestem kosmetologiem i wizażystą. 

Studia na uczelni WSZKiPZ dały mi możliwość nabycia wiedzy o zatrzymywaniu i odwracaniu skutków starzenia się skóry poprzez stosowanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej takich jak mezoterapia igłowa, wypełnianie zmarszczek oraz powiększanie ust. 

Dyplom Z MAKIJAZU uzyskałam w jednej z najlepszych warszawskich szkół MOKOTOWSKA Make Up Academy. Szkoła umożliwiła mi branie udziału w wielu różnorodnych praktykach takich jak pokazy mody, podia makijażowe czy półfinał Miss Polski. Otworzyło mi to furtkę do świata make up’u , w którym już pozostałam, i który daje mi możliwość połączenia pracy zawodowej z pasją. Na co dzień biorę udział w sesjach zdjęciowych, prowadzę lekcje makijażu oraz wykonuję makijaże dzienne, ślubne, wieczorowe.

Drugim, ale tak samo ważnym zawodem jest praca linergistki. Pozwala mi to upiększać kobiety, które nie czują się pewnie w robieniu makijażu albo nie maja wystarczająco dużo czasu na jego wykonanie. Makijaż permanentny to po prostu inna forma makijażu. Dzięki połączeniu zawodu wizażysty i linergistki kompleksowo umiem zadbać o twarz każdej kobiety. Najważniejszy jest dla mnie profesjonalizm i pełne zadowolenie klienta, każdy kto oddaje się w moje ręce musi być usatysfakcjonowany. Ta wysoko postawiona poprzeczka pozwala mi na ciągłe doskonalenie się w swoich zawodach.

Mary - templatemo

Joanna Nazarowicz

Trener kosmetyki oraz medycyny estetycznej

Mary - templatemo

Dorota Frey

Trener – Makijaż permanentny oraz przedłużanie i stylizacja rzęs

Makijażem permanentnym zajmuję się od 4 lat. Moje doświadczenie zostało potwierdzone certyfikatem ukończenia kursu u Vice- Mistrzyni Polski w makijażu permanentnym Linergistki Karoliny Konat. Doświadczenie zdobyłam wykonując makijaże na polu prywatnym jak i biorąc czynny udział w targach kosmetycznych gdzie wykonywałam pokazowe makijaże. Jednak to co najbardziej cieszy w pracy szkoleniowca to zadowolenie kursantek po ukończeniu szkolenia i nabyciu niezbędnej wiedzy w pracy linergistki. A także zadowolenie było i jest mi okazywane w wielu miłych sytuacjach przez moje kursantki jak również modelki które wracają i wykonują makijaż permanentny innych partii twarzy.

Daria Płatkowska

Certyfikowana stylistka rzęs, które stały się jej życiowym hobby.

Na codzień uwielbia wyklejać klientki, w wolnych chwilach przekazuje swoją wiedzę kursantkom. Posiada potężną wiedzę na temat stylizacji rzęs, mimo to ciągle doskonali się i szkoli, dając świetny przykład swoim kursantkom. Daria specjalizuję się w objętościówkach uwielbia tworzyć piękne wachlarze.

Aleksandra Piskorz

Z zawodu jestem Kosmetologiem oraz Wizażystą.

Od 7 lat dyplomowana wizażystka. Ukończyłam kurs I stopnia Wizażu i Stylizacji w jednej z najlepszych szkół w Warszawie Make Up Star. Kurs ten mam potwierdzony certyfikatem w języku polskim oraz angielskim, a także Zaświadczeniem o ukończeniu Kursu Wizażu wydanym na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006r. Dzięki szkole Make Up Star miałam możliwość pracy z jedną z największych światowych firm kosmetycznych, firmą CHANEL jako ich animatorka. Poza tym pracowałam przy sesjach zdjęciowych, wykonuje również prywatnie makijaże okolicznościowe typu makijaż ślubny, wieczorowy, biznesowy swoim klientkom. Ukończyłam także w 2011 roku szkolenie Przedłużania i Stylizacji rzęs metodą 1:1 firmy Maxlash i również od 4 lat niezmiennie się tym zajmuję. W 2013 roku ukończyłam Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości w Warszawie Beaty Mydłowskiej na kierunku Kosmetologia. Dzięki tym studiom nie tylko zdobyłam wiedzę o pielęgnacji skóry, metodach spowalniania procesu starzenia się skóry ale także ważną wiedzę na temat produkcji i składu kosmetyków. Wiedza ta bardzo przydaje mi się przy ich wyborze zarówno przy kosmetykach pielęgnacyjnych jak i kolorowych. Od niedawna zostałam także Linergistką również potwierdzone certyfikatem. Bardzo fascynuje mnie tego rodzaju makijaż i rownież chce się cały czas w tym kierunku rozwijać.

Opinie naszych kursantek

  • Polecam kurs kosmetyczny w Academy Beauty Body. Atmosfera jest bardzo miła, kolejnym atutem jest krótki czas oczekiwania na kurs a także duża wiedza trenerek.

    Anna - Szkolenie Kosmetyczne
  • Jestem bardzo zadowolona z przebiegu szkolenia z przedłużania rzęs, wcześniej odbyłam u Pani Agnieszki kurs stylizacji paznokci. Materiał jest bardzo jasno przedstawiony, zajęcia praktyczne bardzo dokładnie prowadzone. W razie jakichkolwiek trudności udzielana jest fachowa pomoc, a każde niezrozumiałe zagadnienie bardzo jasno wytłumaczone.

    Magda - Szkolenie Przedłużanie Rzęs
  • W Academy Bauty Body ukończyłam Szkolenie z zakresu Wizażu i Przedłużania Włosów. To, czym się kierowałam przy wyborze to bezpośredni kontakt z prowadzącym oraz maksimum czasu jaki Pani Agnieszka poświęca swoim słuchaczom. Program objął w pełni to, co każdy powinien wiedzieć.

    Katarzyna - Szkolenie Wizaż